PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99098}

Podwodne życie ze Stevem Zissou

The Life Aquatic with Steve Zissou
7,0 22 729
ocen
7,0 10 1 22729
7,1 18
ocen krytyków
Podwodne życie ze Stevem Zissou
powrót do forum filmu Podwodne życie ze Stevem Zissou

To jest parodia. Bo gra aktorów i wydarzenia są naprawdę kiepskie.
Po tym filmie nie oglądam już ,,hitów z murrayem".

ocenił(a) film na 10
jack3322

za tepy jestes na takie Kino. przykra - ale prawda...:/

bikej

Dobrze prawisz Panie Bikej. Chociaż za tępy to może za ostro powiedziane . Wes Anderson w pełnym wydaniu.

ocenił(a) film na 4
bikej

Tępak to ty jesteś bikej jeżeli ten gniocik ci sie podoba. Oglądałem ostatnio ten film i naprawdę 40 minut to maks wytrzymałości. Dobrali kilku dobrych aktorów to takiego badziewia że z żalu oczy mydlić. Jednakże kilka scen mnie rozbawiło : ta kiedy bill rzuca sie na gościa i dostaje w łeb, kultowy statek zizou(jedna z najśmieszniejszych scen jakie widizłaem!!!! nie wspominając już o doskonałym komputerowym rekinie-po prostu śmiechu warte śmwietna komedia ale tylko tyle bo film to żaden. beznadziejna gra aktorów głoównie Wilsona. 3/10
Oczywiście bikej żal mi ciebie że takie filmy oglądasz z podziwem. może jesteś fanem Billa Debila.,to znaczy Murraya ocvzywiście. Oaobiście nie mam nic do jego kariery do 1998 roku. potem klapa

ocenił(a) film na 10
forest123

Ehh.. po co sie jechac? Jemu sie podoba, Tobie nie. I tyle. :) swoja droga, dodam, ze film nalezy do moich ulubionych, chociaz darjeeling limited jest jeszcze lepszy. ;) Nie wiem co filmy Andersona maja w sobie, ale to maja i to w ogromnej ilosci. Klimat, luz, przymrozone oko. Kocham jego filmy. A wy sie nie kloccie. Internet nie po to zostal stworzony. ;p

forest123

Jak widać dla jednych to tylko nudna produkcja z tandetnym wykonaniem dla innych głębsza historia, dla mnie jest to z jednej strony ,,standarowy" jeśli chodzi o koncept wątków, za to nietypowy w wykonaniu film. Ta muzyka, zwłaszcza te komiczne bity rodem z keyboard'u, wszystkie efekty jak życie morskie ( i nie tylko ), przekrój statku itd tworzą taki niesamowity klimat. Z jednej strony mamy tu trochę tragedii a zarazem przeszytej otwartą ironią. Taki kontrast. IMO ten film ma świetny klimat, mnie nie nudzi i gorąco polecam by się w niego ,,wkręcić" aczkolwiek nie zaprzeczę iż pozbawiony wad nie jest i faktycznie, niektórych może nudzić. Mamy do czynienia z nietypowym filmem, którym można się zachwycić albo niezrozumieć i nie dostrzec w nim żadnego piekna

ocenił(a) film na 9
jack3322

ale ten film to wcale nie był "hit z murrayem" i w tym właśnie może tkwić źródło rzeczonej konfuzji.

ocenił(a) film na 10
jack3322

Współczuję ograniczenia umysłu tym, którzy piszą negatywne opinie o tym filmie. Jest on tak specyficzny, pełen smaczków i fantastycznych momentów, że ach! Polecam wrażliwym widzom, o otwartych umysłach, którzy nie muszą mieć wszystkiego podanego łopatologicznie na tacy!

ocenił(a) film na 1
jack3322

film jest do anusa, murray przereklamowany, anderson marny.......GNIOT dla fanów gniotów. 1/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones