PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99098}

Podwodne życie ze Stevem Zissou

The Life Aquatic with Steve Zissou
7,0 22 729
ocen
7,0 10 1 22729
7,1 18
ocen krytyków
Podwodne życie ze Stevem Zissou
powrót do forum filmu Podwodne życie ze Stevem Zissou

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 7

Pamiętam ze pierwszy raz oglądałem go u kogoś i śmiałem się z jakiś durnych scen gdzie
właściwie nic się nie działo ,oczywiście wszyscy oczy na mnie z czego ja się śmieje i co widzę w
tym filmie ?

A dla mnie to była zwykła Parodia jak w filmie z "Leslie Nielsen"
Parodnia śmiejąca się nie z głupoty ale z mądrości .

ocenił(a) film na 4
uniomo

Film jest dobra karykaturą Jack`a Custo i jego Calypso. Ale z ta komedią... faktycznie było parę fajnych momentów gdzie tępota śmieszyła i bawiła ale za mało, stanowczo za mało co sprawiło że w większości film był po prostu nudny

ocenił(a) film na 7
deltabox3

Faktycznie drugi raz juz nie chciało by mi się oglądać ale za pierwszym razem byłem w szoku , wszystko w tym filmie było nowe i odnosiło się do rzecz które uważałem za tabu w pewnym sensie. ( Dokumenty Przyrodnicze National Geografic lub innych )

uniomo

To proponuję żebyś zobaczył jeszcze inne filmy Wes'a Anderson'a. Im nowszy film tym wg mnie lepszy. I może nawet tym najnowszym sięgnie po Oscara :)

ocenił(a) film na 8
uniomo

Muszę przyznać, że oglądając przed chwilą ten film, śmiałem się częściej niż na większości współczesnych komedii. Film jest ...hmm.. inny... ogromna w tym zasługa aktorów jak również specyficzna dla Andersona praca kamery, która odrealnia cały film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones