PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99098}

Podwodne życie ze Stevem Zissou

The Life Aquatic with Steve Zissou
7,0 22 708
ocen
7,0 10 1 22708
7,1 18
ocen krytyków
Podwodne życie ze Stevem Zissou
powrót do forum filmu Podwodne życie ze Stevem Zissou

Czy nie jest tak że Anderson postawił w tym filmie bardziej na wzory , kolory i design bardziej niż na ciekawą treść? Jeśli to luzacka polewka to trochę nudna i... zblazowana.

ocenił(a) film na 3
Malkontent_5

aleź oczywiście drogi Malkontencie_5 - design statku jest genialny:)

sajtafari

Zgadza się, w wiele scen Anderson włożył wiele wysiłku żeby wyróżnić każdą. Szacunek.

Malkontent_5

W "Grand Budapest Hotel" też gra bardziej obrazem niż treścią.
Mam wrazenie ze tak stara sie przykryc slaby scenariusz

kubatogwiazda

To ciekawe bo reżyser ma wielu zwolenników. Kilku moim znajomym bardzo podobał się film Pociąg do Darjeeling, mi natomiast nie. Obserwując oceny i wypowiedzi ludzi którzy oglądali również Grand Budapest Hotel(2014) można wywnioskować że Anderson operuje poczuciem specyficznego humoru który trafia nie do każdego.

ocenił(a) film na 6
Malkontent_5

To prawda, ale w Grand Budapest Hotel fabuła była ciekawsza i przedstawiona lepiej. W Podwodnym Życiu jakoś to się nie skleiło.

Hotora86

zgadzam się

ocenił(a) film na 5
Malkontent_5

Na pewno humor Wesa nie trafi do każdego, bo jest co najmniej ekscentryczny, ale trzeba przyznać, że niestety nie oznacza to, że wystarczy by żart był osobliwy, aby był zabawny... czasami udaje mu się utkać jakiś błyskotliwy dialog, ale nie zawsze, a opieranie żartu na lataniu w kąpielówkach z pistoletem w ręku nie do każdego przemówi. Bynajmniej nie do mnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones