PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99098}

Podwodne życie ze Stevem Zissou

The Life Aquatic with Steve Zissou
7,0 22 729
ocen
7,0 10 1 22729
7,1 18
ocen krytyków
Podwodne życie ze Stevem Zissou
powrót do forum filmu Podwodne życie ze Stevem Zissou

Bill Murray pewnie nie przeczytal scenariusza ze zgodzil sie w takim TOTALNYM dnie zagrac. dialogow nie bylo, scenografia?morze i rybki z photoshopa z 1990roku.akcja po co wystarczy zalozyc idiotyczne czapeczki i pierdzielic o niczym.ani smutne ani smieszne ani nijakie wole na discowery ogladac filmy o owocach mango!

ocenił(a) film na 1
konfident

zgadzam się całkowicie! dno i wodorosty - dosłownie i w przenośni. Boże, jaki to był ból obejrzeć to do końca! Koszmar. Nigdy więcej takich filmów!

ocenił(a) film na 10
fr_ida

A ja uważam, że film jest bardzo dobry - trochę zabawny, trochę poważny a przede wszystkim oryginalny, świetny wizualnie i muzycznie. Może za bardzo odbiegał od standardowej kaszanki i dlatego wam się nie podobał? :)

ocenił(a) film na 10
pm314

film bardzo mi się podobał, lubię filmy nietuzinkowe, inne, ciekawe. napewno nie jest to film dla wszystkich, raczej dla ludzi lubięcych trochę bardziej zagłębić sie w film i poznać jego inne strony. muzyka dla mnie obłędna, zwłaszcza w momentach "akcji"

... świetny pomysł ...

polecam tylko tym co lubią w miarę spokojne kino, z świetnymi dialogami (często cięzkimi do zakapowania) i zaje****ą muzyką

ocenił(a) film na 10
derrek

a i jeszcze jedno świetna sceneria, zwłaszcza ta wyspa na której szukają ... kogoś

derrek

Wyspa Ping? :D

ocenił(a) film na 8
konfident

Czytając takie komentarze, czy też tematy, czy też posty, czy też...
Mam wrażenie - nieodparte! - że otaczają mnie idioci. Nie rozumiem wszystkich zarzutów pod adresem tego filmu, a szczególnie o dialogi. A może i rozumiem? Tylko głupio tak pomyśleć o człowieku, którego zna się jedynie z komentarza na filmwebie, że jest totalnym, kompletnym, beznadziejnym, bezdennym, prymitywnym imbecylem, czy też kretynem, czy też idiotą.

ocenił(a) film na 1
Bloody_Hell

...czy też nie jest, zerknąłem na twoją top listę i w sumie w 90% się zgadzam ale mister zizu to słaby film, co niektórzy doszukują się w nim rozpaczliwie wielkości.

ocenił(a) film na 9
konfident

Te "idotyczne czapeczki" były jednym z nawiązań do Jacques'a Cousteau, na którym wzorowana była postać Steve'a Zissou.

ocenił(a) film na 9
konfident

Dialogi moim zdaniem są jedną z mocniejszych stron tego filmu, zresztą jak w pozostałych filmach Andersona ( szczyt tekstów osiągnął Grand Bud. Hotel ). Lecz nie każdy łapie ten rodzaj mowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones